logo Eva May
Móda

Úsmev, ideálny doplnok pre každého

21. októbra 2018

5/5 - (3 votes)

Uplynulé týždne mi ubiehajú kvôli pracovným povinnostiam neskutočne rýchlo. Vnímam iba pondelky, hneď potom sú piatky, medzitým množstvo úloh, ktoré treba čo najskôr vybaviť. To, že si často pozývam za parťáka stres a niektoré veci beriem až príliš vážne, je ďalší fakt.

Moja najobľúbenejšia slovenská fashion blogerka nedávno na Instagrame vyhlásila súťaž, v rámci ktorej bolo treba odpovedať na jednoduchú otázku – najobľúbenejší módny doplnok. V momente ma napadla odpoveď. Predsa úsmev 🙂 Vôbec nič nás nestojí, máme ho stále „po ruke“ a dokáže priam zázraky. Je ideálny doplnok pre každého z nás. Bezpochyby nám pridáva na kráse a vidieť ho už z diaľky. Aj vy určite radšej komunikujete s usmiatym a dobre naladením človekom. Vtedy sa aj problémy riešia omnoho jednoduchšie.

Vďaka tomuto kvízu som si uvedomila na čo v poslednej dobe zabúdam a čo by mi veľakrát v náročnej situácii pomohlo. Aspoň trochu zdvihnúť kútiky úst smerom hore, precvičiť mimické vrásky a jednoducho sa usmiať 🙂 Preto som si vážne vstúpila do svedomia a dala si záväzok viac sa usmievať, menej stresovať a tešiť sa z každodenných maličkostí.

Úsmev, ideálny doplnok pre každého

Úsmev, ideálny doplnok pre každého

Ak si chcete o úsmeve prečítať viac, odporúčam zaujímavý článok „Úsmev je krivka, ktorá všetko urovná.“ na portáli www.pozitivnemysliet.sk

PHOTO : Mairo

OUTFIT: Šaty – H&M, Trenčkot – NOISY WAY (ZOOT), Obuv – DEICHMANN

Môže Vás zaujímať:

Slnečné dopoludnie v uliciach Nitry

Naše šatníky čaká inventúra

Tagy:

5/5 - (3 votes)


Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.