logo Eva May
Móda

Slnečné dopoludnie v uliciach Nitry

14. októbra 2018

5/5 - (3 votes)

Aj vy sa tak tešíte z aktuálneho jesenného počasia? Mne osobne by vyhovovalo, ak by takto bolo až do decembra 🙂 Ale chápem, že aj príroda si potrebuje vydýchnuť a relaxovať. Rovnako tak aj my. Spôsobov je veľa, každému z nás vyhovuje niečo iné. Ja som si užila slnečné sobotné dopoludnie a babie leto v uliciach Nitry pred objektívom 🙂

Obliekla som si sukňu, koženkovú, ktorá doplnila rozrastajúcu sa zbierku sukní v mojom šatníku. Ešte pred pár rokmi by som okolo nej prešla bez povšimnutia. Nikdy predtým som k sukniam alebo nohaviciam z tohto materiálu neinklinovala. No a teraz, jednoducho som ju tam nemohla nechať 🙂 Zaujala ma na prvý pohľad svojim strihom a paradoxne aj materiálom. Pekný príklad ako sa s odstupom času meníme 🙂

V chladnejšom počasím určite privítame viac vrstiev odevu a hrubšie materiály. Preto som zvolila pletený pulóver, pod ktorý by ešte vošla jednoduchá biela košeľa. Horčicová farba pulóvra sa k jeseni perfektne hodí.

Slnečné dopoludnie v uliciach Nitry

Slnečné dopoludnie v uliciach Nitry

S lokalitou som vymenila aj pulóver za pruhovanú blúzku s volánmi. Chcela som vám ukázať príjemnú kombináciu pásikov a bodiek.

Napriek tomu, že jedným z hitov aktuálnej sezóny jeseň/zima sú zvieracie vzory, tie by ste v mojom šatníku hľadali márne. S nimi som zatiaľ priateľský vzťah nenadviazala. A neviem či niekedy vôbec 🙂 Každému sa páči niečo iné, a to je v poriadku. A čo vy a vaše obľúbené vzory a materiály?

PHOTO : Mairo

OUTFIT: Sukňa, Pulóver – Promod, Blúzka – LINDEX, Obuv – DEICHMANN

Môže Vás zaujímať:

Naše šatníky čaká inventúra

Žlté šaty

Tagy:

5/5 - (3 votes)


Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.