logo Eva May
Životný štýl

Májový piknik

2. júna 2019

5/5 - (3 votes)

Ani tento rok som si nenechala ujsť májový piknik v neďalekom vinárstve Tajna. Originálne prostredie, skvelé jedlo a víno, k tomu všetkému príjemná spoločnosť. To je stručná charakteristika môjho sobotného popoludnia. Garde mi tentokrát robila kamarátka Lydka, s ktorou sme sa výdatne porozprávali, pretože tie naše ženské témy sú nekonečné 🙂 Veľmi si vážim moje kamarátky. Hoci ich nie je veľa, sú ozajstné 🙂 Vypočujú, inšpirujú, poradia a pomôžu. Vždy sú tu pre mňa a ja pre ne.

Májový piknik vo vinárstve Tajna

Májový piknik vo vinárstve Tajna

V piknokovom outfite som mala od začiatku jasno. Dlhé, pruhované, bavlnené košeľové šaty, ktoré som si priniesla z Bologne obstáli na výbornú. Na piknik vo vinici jednoznačne pohodlnú obuv na rovnej podrážke, takže plátenné Star mastery od Novesty išli so mnou 🙂 Uznávam, že táto príležitosť rovnako ako slnečné počasie by zniesli aj klobúk, ktorý som mimochodom poradila kamarátke, ale moja hlava je dosť vyberavá :-), tak som ostala iba pri slnečných okuliaroch.

A takto neplánovane zladené v bledých odtieňoch sme si užívali slnečnú sobotu vo vinárstve.

Za odborníka na víno sa rozhodne nepovažujem, no viem čo mi chutí. V lete majú u mňa zelenú ľahké, svieže biele a ružové vína, presne také som na pikniku degustovala ja:-) Myslím, že každý z účastníkov si prišiel na svoje, pretože k degustácii boli všetky vína, ktoré má Víno Tajna v ponuke. A okrem toho aj osviežujúce miešané drinky, samozrejme z vína.

Fotograf nás vo vinohrade v priamom prenose nachytal, ako sa „napchávame“ čerstvo pripravenými waflami. Ešte teraz sa mi zbiehajú sliny, keď si na ne spomeniem 🙂 Boli výborné a potvrdili staré známe, že v jednoduchosti je krása. V tomto prípade dokonalosť chuti.

Na zdravie a na nás ženy 🙂

PHOTO : Róbert Strieška

www.vinotajna.sk

OUTFIT: Šaty – ONLYobuv – NOVESTA, kabelka – CCC

Môže Vás zaujímať:

Piknik vo vinárstve TAJNA

Nedeľný brunch v Château Béla

 

 

Tagy:

5/5 - (3 votes)


Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.