logo Eva May
Móda

Košeľové šaty inšpirované Juliou R.

4. júna 2019

5/5 - (4 votes)

Poznáte film „Moja krásna učiteľka“ s Juliou Roberts a Tomom Hanksom v hlavných úlohách? A spomeniete si aké šaty Julia nosila? Ak ste odpovedali košeľové, tak vaša odpoveď je správna. Nič síce nevyhrávate, no môžete si podobné zadovážiť aj vy.

Košeľové šaty inšpirované Juliou R.

Košeľové šaty inšpirované Juliou R.

Tieto košeľové šaty, aj mnohé iné nájdete na https://www.pullover.sk/kategoria-produktu/saty/ Sú z ľahkého materiálu, aj vďaka bočným rozparkom vzdušné. Čo na nich oceňujem je úspora času so žehlením. A to sa určite páči viacerým z nás. Dĺžka rukávov je nastaviteľná. Opasok nie je so šatami pevne zošitý, preto ho môžete podľa potreby obmieňať.

Ja som sa pre košeľové šaty rozhodla pre ich praktickosť a pohodlie, ktoré poskytujú. Nechcem mať skriňu plnú zbytočností, ktoré si na seba neoblečiem. Dobrovoľne sa priznám, že niečo sa tam predsa len nájde 🙂 Strih a dĺžka šiat sú pre mňa rovnako dôležité ako ich farba. Práve preto si ma získali košeľové šaty, ktoré si v kombinácii s lodičkami alebo sandálmi na podpätku môžem obliecť do práce. Ak by som potrebovala vybehnúť na prechádzku alebo s kamoškou na kávu, stačí sa prezuť.

A pre porovnanie som celkom pohodlné opätky vymenila za pohodlnejšie plátenné tenisky. Do veselej srdiečkovej tašky sa vojde všetko potrebné na prechádzku a oddych v parku, takže kabelka v tomto prípade nie je nutná 🙂

Čo poviete, aj vás si získali košeľové šaty? Výber farby je už len na vás 🙂

PHOTO : Mairo

OUTFIT: Šaty – https://www.pullover.sk/ , obuv – DEICHMANN, NOVESTA

Môže Vás zaujímať :

Nedeľný brunch v Château Béla

Úsmev, ideálny doplnok pre každého

Tagy:

5/5 - (4 votes)


Ďakujem Viki 🙂 Ja ich priebežne dopĺňam, sú pohodlné, praktické, čo mi vyhovuje 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.