logo Eva May
Móda

Veľké nápisy „SALE“ kričia „Poď sem!“

8. februára 2018

5/5 - (4 votes)

Čo vy a výpredaje? Idete do toho s rozumom alebo neodoláte a rýchlo podľahnete? Odvšadiaľ o nich počujeme. Vo výkladoch visia veľké nápisy „SALE“ a kričia „Poď sem, tu si určite niečo kúúúúpišššš!!!!!“. Niečo podobné ako prihovárajúci sa zelený šál k Isle Fisher vo filme Spoveď nákupnej maniačky 🙂 Videli ste ho?

Zodpovedne prehlasujem, že po niekoľkých „prešľapoch“ som v tomto smere už uvedomelá. Viem čo by som chcela, ale aj čo naozaj potrebujem (predsa len, je to rozdiel) a koľko môžem investovať 🙂 Ak sa v čase výpredajov ocitnem v obchodoch s oblečením, tak už s konkrétnym zámerom. Bezcieľne nakupovanie alebo skôr potulovanie sa po obchodoch je zbytočná strata času a peňazí, ktoré môžete prežiť a minúť efektívnejšie a hlavne vo váš prospech. Nie je nad vlastnú skúsenosť 🙂 Však?  Ani ja som sa výpredajovému ošialu nevyhla a v minulosti urobila zopár „rozumných“ nákupov, vďaka ktorým sa v mojom šatníku vyskytli kúsky, ktoré som si kúpila iba preto, že som predsa „nemohla“ odísť len tak naprázdno 🙂 🙂 🙂 Dnes už viem, že s kľudným svedomím a úsmevom na tvári môžem odísť aj bez „úlovku“ 🙂

Nebudem zo seba robiť výpredajovú abstinentku. Podľa môjho názoru sa oplatí niektoré, hlavne tie nadčasové, kúsky oblečenia kúpiť, niekedy až za zlomok pôvodnej ceny. Vôbec nevadí, že aj ku koncu sezóny.

Zimné výpredaje som tentokrát absolvovala online prostredníctvom e-shopov značiek, ktoré sú mi už dobre známe a nebol problém vybrať správnu veľkosť. Ušetrila som tým čas a výber bol podstatne širší ako v kamenných predajniach. Do môjho šatníka tak pribudli:

  • dlhá zimná bunda s kožušinou a kapucňou a v zelenej farbe
  • tenká bombera s kvetinovým vzorom, ktorá je skvelou alternatívou saka
  • čierne členkové tenisky s lesklými a zamatovými detailmi a brogue zdobením
Veľké nápisy "SALE" kričia "Poď sem!"

Veľké nápisy „SALE“ kričia „Poď sem!“

PHOTO : Mairo

OUTFIT: Zimná bunda, bombera s kvetinovým vzorom – RESERVED, jeansy – VEROMODA , tenisky – TAMARIS(ZOOT) , kabelka –  ORIFLAME

Môže Vás zaujímať:

Metalická sukňa

Oddych počas sviatočných dní

Tagy:

5/5 - (4 votes)


Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.