logo Eva May
Móda

Metalická sukňa

20. januára 2018

5/5 - (4 votes)

Už dlhšiu dobu som mala v hladáčiku plisovanú sukňu. Prichádzalo mnoho inšpirácií z časopisov a blogov. Chcela som nejakú vyskúšať, pretože som bola zvedavá, či mi vôbec tento druh bude sedieť. Až raz, pri veľmi „náhodnom“ internetovom love, som jednu objavila. Metalická plisovaná sukňa sa ultrarýchlym klikom myši ocitla v nákupnom košíku. Aj bez skúšania 🙂 Veľkosť som odhadla dokonale, rovnako aj dĺžka je O.K. 🙂 Keďže sukňa dorazila ešte v závere uplynulého roka, svoju premiéru si odbyla na vianočnom večierku. Pre nedostatok času a obrovskú zaneprázdnenosť skvelou zábavou akosi unikla pred objektívom fotoaparátu.

Aj preto som sa rozhodla ukázať vám metalickú plisovanú sukňu v dvoch rôznych outfitoch.

V prvej verzii som sukňu skombinovala s jednoduchým bielym topom a klasickým čiernym sakom. S lodičkami na nohách už iba vyraziť na ďalšiu párty 🙂

Verzia 1

Metalická sukňa

Metalická sukňa

Druhá verzia je o niečo odvážnejšia, pre niekoho netradičnejšia. K metalickej plisovanej sukni som si obula členkové tenisky so zamatovými a lesklými detailmi a brogue zdobením. Sako s topom som vymenila za jeansovú košeľu a pulóver.

Verzia 2

Tak čo poviete, ktorá verzia sa vám páči?

PHOTO : Mairo

OUTFIT: bunda, sukňa, pulóver – RESERVED sako – H&M ,  obuv (lodičky, tenisky) – DEICHMANN, TAMARIS

Môže Vás zaujímať:

Príprava na pohovor

Oddych počas sviatočných dní

Tagy:

5/5 - (4 votes)


Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.