logo Eva May
Cestovanie

Prekvapenie v Štiavnických vrchoch

13. mája 2018

5/5 - (5 votes)

Od začiatku roka vediem dvakrát do týždňa hodiny jumpingu, na ktoré sa snažím čo najlepšie pripraviť. Popritom pracovné povinnosti, blog a domácnosť, a z pravidelných hodín jogy sa stali občasné respektíve žiadne. Moje telo mi veľmi jasne vysielalo signály, na základe ktorých som si už vyše mesiaca dookola išla svoje „znovu musím cvičit jogu.“ Aj vám sa to stáva, že ak niečo „musíte“ alebo „by ste mali“ robiť, termín sa stále posúva a začiatok v nedohľadne? V takýchto situáciách oceníte priateľov, ktorí nájdu spôsob ako vás „nakopnúť“ 🙂  Môjmu manželovi to vyšlo na výbornú. V predstihu mi k narodeninám pripravil prekvapenie a zobral ma na jogový víkend do Štiavnických vrchov.

Prekvapenie v Štiavnických vrchoch

Prekvapenie v Štiavnických vrchoch

Doslova v objatí prírody, v srdci Štiavnických vrchov a príjemnom prostredí Hotela Salamandra sme relaxovali a cvičili jogu pod vedením pozitívne naladenej Nati, ktorá pre nás pripravila tento pobyt. Vďaka tomu, že sme sa zišli v menšom počte, mohla sa nám Nati venovať počas hodín jogy aj individuálne. Menej účastníkov znamená aj viac času na vzájomné spoznanie sa a dlhé rozhovory pri spoločných raňajkách.

Photo by Nati

Počas voľného dopoludnia sme trošku preskúmali zákutia hotela, poprechádzali sa okolo Hornohodrušského tajchu a nakoniec za odmenu ľahký obed na terase.

Súčasťou víkendového programu bola aj večera v neďalekej Banskej Štiavnici v reštaurácii  4SOCHY . Po skvelom jedle sme prešli po ulici o pár domov vyššie do miestnej vinotéky VinoCentrum na ochutnávku lokálnych vín.

Ešte raz ďakujem za prekvapenie a nové zážitky, skvelú organizáciu, hodiny jogy a nových priateľov.

 

 

PHOTO : Mairo

OUTFIT: tričko, obuv – H&M, čierne jeansy – camaieu, košeľa – LINDEX, modré jeansy – TIMEOUT

Môže Vás zaujímať:

Château Rúbaň mojimi očami

Na víkend do Košíc

Tagy:

5/5 - (5 votes)


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.