logo Eva May
Móda

Styling a fotenie úspešnej medzinárodnej koučky

18. septembra 2017

5/5 - (4 votes)

V súčastnosti sú sociálne siete a internet prostriedkom hľadania potenciálnych zákazníkov. Tých okrem ponuky produktov a služieb (a ich ceny samozrejme) zaujíma aj to, s kým majú dočinenia. Určite mi dáte za pravdu, že prvý dojem je dôležitý. A druhá šanca na dobrý prvý dojem sa nedostáva. Preto mi bolo veľkým potešením robiť styling a byť pri tvorbe profilových fotiek koučky pôsobiacej v Spojenom kráľovstve, Slovenky Adriany Košovskej (ZERO TO DREAM JOB). Spolu s mojím manželom som absolvovala u Adri 12 týždňový koučing zameraný na rozvoj silných stránok a dream jobu. A aj vďaka Adri si plním ďalší svoj sen práve prostredníctvom mojej stránky.

Ešte pred stretnutím a samotným fotením sme si s Adri dali cez skype „bojovú poradu“. Povedala mi svoju predstavu o tom, ako by chcela na fotkách vyzerať a ja som jej dala zopár typov. Aj na základe nášho rozhovoru si z obchodu zadovážila kombinovateľné kúsky (blúzku a sako neutrálnej krémovej farby a čiernu puzdrovú sukňu) , ktorými oživí svoj súčasný šatník. Samozrejme som si neodpustila odporúčanie, ktorým sa sama riadim, že novému oblečeniu treba urobiť v skrini miesto. Ideálne, šaty dlhšiu dobu nenosené vyradiť a nie odkladať v skrini. To, čo ste rok alebo dva nemali na sebe, si už len s veľmi malou pravdepodobnosťou oblečiete. Súhlasím, že výnimka potvrdzuje pravidlo, ale pol skrine výnimiek už nie 🙂

Skúška miesta, požiadavka fotografa 🙂

Doladenie posledných detailov a ideme na to 🙂

Styling a fotenie úspešnej medzinárodnej koučky Adriána Košovská

Styling a fotenie úspešnej medzinárodnej koučky Adriána Košovská

Eva May a Adriana Košovská

Myslím, že fotky sa vydarili na výbornú a splnili požiadavky. Svedčí o tom spokojnosť mojej klientky Adri a pozitívna spätná väzba z jej okolia 🙂

PHOTO : Mairo (Crystal Business Club – Bratislava)

Referencia/Testimonial pre Eva May Style

Pri mojej práci kariérnej koučky je veľmi dôležité vybrať si oblečenie, ktoré na pohľad nevyrušuje mojich klientov. Hľadala som styligovú poradkyňu, ktorá dokáže porozumieť tomu, čo hľadám a našla som ju práve v Evke. Evka mi pomohla s výberom vhodných farieb a štýlu, ktorý ma vystihuje. Pri spolupráci ma veľmi oslovila svojim prístupom. Všíma si pozorne všetky detaily. Po osobnom stretnutí nasledovala online konzultácia.
Keďže žijem v zahraničí, dohodli sme si konzultáciu cez Skype počas ktorej Evka presne odhadla, čo chcem a hľadám. Evka mi poradila vybrať farby, ktoré sa hodia k mojej pokožke, môjmu štýlu a náplne práce. Všetky jej nápady so mnou hneď rezonovali a cítila som sa, akoby ma tá žena poznala oveľa dlhšie. Pomohla mi zamerať sa nákup kúskov, ktoré sa dajú zladiť s mojim šatníkom. S jej pomocou sa mi podarilo ušetriť a vybrať si oblečenie, v ktorom sa cítim skvele a ktoré lahodí oku mojich klientov. Bola som veľmi spokojná s jej ľudským a profesionálnym prístupom. Teším sa na ďalšie spoločné nákupy a jej služby odporúčam všetkým ženám a mužom, ktorí chcú nielen dobre vyzerať ale sa vo svojom oblečení aj dobre cítiť.
Adriána Košovská
Finančná manažérka a kariérna koučka

Môže Vás zaujímať:

Styling a fotenie pre pozitivnemysliet.sk

V hlavnej úlohe zelené šaty

Tagy:

5/5 - (4 votes)


Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.