logo Eva May
Životný štýl

Posledná jumping párty v roku 2017

1. januára 2018

5/5 - (2 votes)

Záver roka je časom bilancovania, nových predsavzatí a v neposlednom rade obdobím osláv a párty. Naša jumpingová partička nezaostala a v miernom predstihu (19.12.2017) sme aj my oslávili náš ďalší skvelý rok s jumpingom. Okrem zábavy sme sa aj poďakovali, konkrétne našej úžasnej inštruktorke Babe (Bernardete), ktorá si s nami odskákala niekoľko rokov. Aj vďaka nej sú naše postavy vyformovanejšie, pevnejšie a kondícia viditeľne lepšia. Akcia bola výnimočná aj pre mňa, pretože som prevzala pomyslené žezlo a „osemnástka“ bude pod mojím vedením.

Jumping® je originálny fitness program, ktorý vznikol v susedných Čechách v roku 2001. Toto dynamické aeróbne cvičenie sa praktizuje na špecifických trampolínach s madlom pod vedením vyškolených inštruktorov za doprovodu motivujúcej hudby. Za to, že ho máme od roku 2010 tu u nás na Slovensku vďačíme Vierke Gimeckej. Vierka spolu so svojím tímom Jumping® Slovensko neustále rozširuje svoju jumpingovú rodinu, zabezpečuje odborné školenia a organizuje v spolupráci s jumping centrami rôzne zaujímavé športové akcie. Okrem iného táto energická, pozitívne naladená a vždy usmiata žena založila módnu značku športového oblečenia ViGi® Fashion. Sama sa pohybu a športu venuje celý život, neustále dopĺňa a rozširuje svoje vedomosti a zručnosti, ktoré ďalej odovzdáva inštruktorom.

Posledná jumping párty v roku 2017

Posledná jumping párty v roku 2017

Zatiaľ jediný muž v našom ženskom jumping kolektíve. Spolu s manželkou sú živým dôkazom toho, ako sa dá tráviť čas spoločne. Uvidíme, či sa k nám ešte nejaký pridá 🙂

Prvýkrát som na jumpingovej trampolíne stále v roku 2011. Od tohto momentu som si jumping obľúbila a stal sa súčasťou môjho života 🙂 Vďaka jumpingu som spoznala skvelých ľudí, zažila veľa krásnych okamihov, zlepšila si kondíciu a viditeľne upravila postavu. Jumping je výborný spôsob ako zabudnúť na starosti a problémy všedných dní, neraz odoženie bolesť hlavy a „depku“ 🙂

Jednou z mojich silných stránok je, že sa rada učím. Aj preto som v roku 2015 absolvovala základné školenie Jumping® BASIC. Mojím cieľom bolo teoreticky aj prakticky zdokonaliť doterajšie vedomosti a skúsenosti. O tom, že by som mala reálne viesť hodiny ako inštruktorka, som vôbec neuvažovala. No v roku 2017 prišla ponuka od Baby (Bernardety). Navrhla mi, že by sa rada so mnou podelila o svoje hodiny jumpingu. Poviem vám, bola to poriadna výzva. Preto som si vzala čas na rozmyslenie. Latka bola nastavená vysoko, hodiny rozvrhnuté na cvičenie na trampolíne i posilnenie tela vlastnou váhou. Cítila som a dodnes aj mám obrovský rešpekt a zodpovednosť voči Babe a každému jednému človeku, ktorý si príde s nami zacvičiť. Rozhodla som sa, že to skúsim. Chápem totiž, že na to, aby sme sa posunuli vpred, je potrebné vystúpiť zo zóny komfortu, prekonať seba i výzvy. Vďaka veľkej pomoci a podpore Baby, mojich blízkych a našej jumpingovej partie túto výzvy úspešne zdolávam 🙂

Skvelý predčasný vianočný darček som dostala od mojej maminy, ktorá mi darovala poukaz na nadstavbové školenie Jumping® POWER & SPORT, aby som nadobudla nové poznatky a inšpirácie pre ďalšie hodiny jumpingu.

Školenie bolo pre mňa naozaj obohacujúce. A ďalšie sú už na „wishliste“ 🙂 Chcem získavať nové vedomosti a skúsenosti, ktoré pomôžu nielen mne, ale aj ostatným, ktorí si prídu zacvičiť na hodinu.

Napriek tomu, že sme neboli v plnom počte, našu poslednú jumping párty v roku 2017 sme si fantasticky užili. Teším sa na rok 2018 a každú jednu hodinu jumpingu.

PHOTO : Mairo

Môže Vás zaujímať:

Víkend plný oddychu, pohybu, dobrého jedla a skvelej nálady

Mikulášska joga v Nitre 2016

Tagy:

5/5 - (2 votes)


Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.