logo Eva May
Móda

Na letisku – smer Taliansko

8. apríla 2019

5/5 - (4 votes)

Predstavte si situáciu, ktorú ste možno už viackrát zažili – čaká vás predĺžený víkend v talianskej Bologni, cestujete lietadlom a beriete si so sebou iba príručnú batožinu 🙂 Ruku na srdce, pre koľkých z vás je balenie výzvou 🙂 Napriek tomu, že sa z vás stáva poloprofesionála rosnička, pretože predpoveď počasia sledujete v pravidelných intervaloch každé 2 hodiny, stále máte dilemu čo zabaliť, aby ste mali so sebou všetko potrebné, farebne zladené, ale aj pohodlné.

Vďaka limitovanej batožine a predchádzajúcim skúsenostiam som sa naučila pobaliť vcelku efektívne. Minimálne ja si to myslím 🙂 Kedysi som sa balila štýlom: „zoberiem ešte toto aj tamto, čo ak sa to zíde“. No a určite si viete predstaviť, že polovicu vecí som z kufra ani nevybrala. Zásluhu na mojom balení s rozumom má aj môj manžel, ktorý ma trefnými poznámkami elegantne usmernil 🙂

Dnes dokonca úmyselne nechávam kúsok miesta v kufri, aby sa doň vošiel nejaký suvenír. Napríklad košeľa alebo šaty, ktoré si môžem hneď aj obliecť.

Na predĺžený víkend toho naozaj veľa netreba, samozrejme závisí od ročného obdobia a programu. Či už sa chystáte na wellness, fitpobyt alebo „nenásilnú“ poznávačku mesta (to bol náš prípad), vždy myslím v prvom rade na pohodlie a kombinovateľnosť. 

Na letisku - smer Taliansko

Na letisku – smer Taliansko

PHOTO : Mairo

OUTFIT: jeansy – TIMEOUT, košeľa – TCHIBO, bunda – CALLIOPE, obuv, šatka –  RESERVED , kabelka – s.OLIVER, kufor – SAMSONITE

Môže Vás zaujímať:

Kuloty – A čo k nim?

Pohodlne v Bologni

Tagy:

5/5 - (4 votes)


Ahoj Viki, určite máš v šatníku obľúbené kúsky. Tak tie putujú ako prvé do kufra ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.