logo Eva May
Móda

Letná sukňa v slnečnom jesennom počasí

22. októbra 2017

5/5 - (6 votes)

Hoci už máme letné oblečenie staroslivo odložené, moja letná pruhovaná sukňa s potlačou rôznofarebných kvetín sa naposledy tento rok predviedla v jesennom, slnkom a letnými teplotami zaliatom Madride.

Môj príbeh s letnou sukňou sa začal už koncom jari, keď obchody začali zaplavovať letné kolekcie. Bola to „láska na prvý pohľad“ 🙂 Určite sa to stalo minimálne raz aj vám. Uvideli ste nejaký kúsok oblečenia a vedeli ste, že bol vyrobený pre vás 🙂 Ale keďže sme mali dohodnuté stretnutie, nebol čas na skúšanie a sukňa zostala v obchode. Ešte v ten večer som si ju veľmi pozorne obhliadla na internetovej stránke predajcu, naštudovala obchodné podmienky (to v prípade, že by nesedela a musela som ju vrátiť ) a v hlave začala tvoriť outfity. Na druhý deň dostal môj manžel, s ktorým som mimochodom tú skutočnú lásku na prvý pohľad zažila, bojovú úlohu s presnými inštrukciami (aký obchod, aká sukňa, veľkosť ). A potom prišla otázka: „Čo ak ti nebude dobrá?“. Ubezpečila som ho, že to nebude žiaden problém. Niektoré reťazce s oblečením to majú nastavené tak, že zakúpený tovar nemusíte primárne vrátiť do predajne, v ktorej ste ho kúpili.

Všetky obavy boli úplne zbytočné, pretože sadla ako uliata 🙂 Sukňa je vyrobená z bavlny, veľmi pohodlná, s elastickým pásom a bočnými vreckami.  Do práce som ju skombinovala s bielou košeľou a tmavomodrými lodičkami. Určite by sa hodila aj iná farba topánok, no v mojej veľkosti 41 – 42  je ponuka obmedzená.

Vo voľnom čase som si k nej obliekla jednofarebné tričko, prípadne prehodila riflovku a obula pohodlné sandále alebo plátené tenisky. Inak tomu nebolo ani pri prechádzke madridským parkom Retiro.

Letná sukňa v slnečnom jesennom počasí

Letná sukňa v slnečnom jesennom počasí

Po prechádzke parkom sme sa presunuli do Cybele Palace v centre mesta. Palác Cybele, predtým Palác komunikácie, nám ponúkol viac než sme čakali.

PHOTO : Mairo

OUTFIT: sukňa – H&M, sveter – KENVELO, tričko – TCHIBO, sandáleRIA MENORCA

Môže Vás zaujímať:

Styling a fotenie pre pozitivnemysliet.sk

Legenda sa vrátila – TMM mojimi očami

 

 

Tagy:

5/5 - (6 votes)


Dobry den
Sukna je pekna ,romanticka aj farebna, ale obuv ? vymenila by som za iné.(napr.tenisky….)
pozdravujem Maja May
pekny den

Ahoj Majka. Ďakujem za Tvoj názor. Sandále som zvolila pre to, že v Madride boli letné teploty. Súhlasím, že aj tenisky sú dobrý nápad. Pekný deň. Eva May

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.