logo Eva May
Móda

Kávový festival v modrom

29. novembra 2017

5/5 - (7 votes)

V polovici novembra som navštívila Festival KÁVA-ČAJ-ČOKOLÁDA, ktorý bol už po druhýkrát organizovaný v obchodnom centre Bory Mall v bratislavskom Lamači. Hoci manžel bol vyslaný pracovne, obaja sme sa ako milovníci kávy tešili na pravé ristretto a iné lahôdky dostupné na tomto podujatí.

O festival bol veľký záujem. Garáže praskali vo švíkoch, ale zákon príťažlivosti zafungoval úplne skvele 🙂 Jedno miesto takmer pri vchode sa uvoľnilo práve vo chvíli, keď sme prechádzali okolo 🙂 Aróma čerstvo namletej kávy a roztopenej čokolády rozvoniavala už pri vstupe a niesla sa celým nákupným centrom. V porovnaní s minuloročným festivalom som mala pocit, že počet vystavovateľov bol menší. No i napriek tomu, bola ponuka naozaj pestrá. Okrem už spomínanej kávy mohli návštevníci ochutnať a rovno si aj nakúpiť kvalitné sypané čaje, čokolády, slovenskú „nutellu“, rôzne druhy horúcim vzduchom pražených orieškov či prírodný kávový peeling. Jednoducho výborné miesto na nákup dobrôt do Mikulášskych balíčkov 🙂 Dokonca sme mohli v priamom prenose sledovať praženie kávových zŕn na malej pražiarni jedného z vystavovateľov. Súčasťou sprievodného programu boli rôzne prednášky, súťaž baristov v kreslení mliečnou penou do espressa LATTE ART SHOW a cestovateľské kino BUBO.

Festival KÁVA - ČAJ - ČOKOLÁDA (Bratislava 2017)

Festival KÁVA – ČAJ – ČOKOLÁDA (Bratislava 2017)

Ešte pár minút pred odchodom do Bratislavy to vyzeralo tak, že zostaneme doma. Do poslednej chvíle som totiž nevedela, čo na seba. „Vážny“ problém 🙂 🙂 🙂 Manželov pohľad mi jasne naznačil „koľká bije“ a outfit bol v momente na svete 🙂 Vsadila som na istotu – modré jeansy, ktoré by mali byť jednou zo súčastí základného šatníka. Premiéry sa dočkala modrá bavlnená košeľa so skrytým zapínaním a širokými rukávmi. Doplnila som ju károvanou vestou, ktorá je v mojom šatníku už pár rokov a zatiaľ nikdy nesklamala.

Kávový festival v modrom

Kávový festival v modrom

Keď mám možnosť, rada nakuknem do obchodov, ktoré v Nitre nie sú. Jedným z nich je ZARA, kde vznikla táto kombinácia hodvábnej sukne a oversize pulóvra 🙂 Oba kúsky sa mi veľmi páčili. No nakoniec som sa, aj vzhľadom k blížiacej sa zime, rozhodla pre pletený pulóver v úžasnej ťavej farbe. Určite sa s ním na blogu ešte stretnete 🙂

A v CAMAIEU som si vyskúšala, pre mňa nezvyčajný doplnok, klobúk. Čo poviete, môže byť?

PHOTO : Mairo

OUTFIT: košeľa – H&M jeansy – LEVIS,  obuv – TAMARISvesta – S.OLIVERbunda – ORSAY,

Môže Vás zaujímať:

Nedeľná šik prechádzka

Keď hrá jeseň všetkými farbami

 

 

Tagy:

5/5 - (7 votes)


Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.