logo Eva May
Móda

Horúce leto

29. augusta 2018

5/5 - (4 votes)

Horúce leto som trávila pracovne, v kancelárii, vďaka-bohu klimatizovanej. Takže aspoň počas víkendov sme vyrážali za zážitkami a priateľmi. Obzvlášť v lete sa my ženy dokážeme na víkendový výlet pobaliť do batožiny menších rozmerov, vzhľadom k veľkosti – neveľkosti jednotlivých kúskov letného oblečenia. Samozrejme závisí to aj od programu. Mňa čakala asistencia pri nákupoch (o ktorej sa viac dočítate v pripravovanom článku) a stretnutie s priateľmi. Hoci sme cestovali autom, nebolo potrebné kvantum vecí. (aj keď auto odvezie, je vám to povedomé, však? 🙂 ) Pohodlný strih a vzdušné materiálové zloženie – podstatné atribúty letného oblečenia, nič viac a nič menej.  Samozrejme, ak cestujeme letecky, volím dlhšie nohavice, tenisky, ľahkú bundičku alebo mikinu a vždy pribalím aj šatku.

Napriek tomu, že top je z ne-prírodného materiálu, nesklamal, práve naopak príjemne prekvapil. Šortky z ľanového materiálu – ideálna voľba na leto. Sandále na rovnej podrážke uzavreli tento ležérny outfit.

Horúce leto

Horúce leto

Tieto vydarené fotky sa nám podarilo spraviť v zaujímavom prostredí TWIN CITY Bratislava. Tehlové steny priam lákajú pristaviť sa a cvaknúť záber. Teším sa, keď bude bývala industriálna zóna dokončená a ja sa budem môcť vrátiť  a pripraviť nový blogový článok. Prajem Vám krásny deň.

PHOTO : Mairo

OUTFIT: Top – RESERVED, Šortky – H&M ,Obuv – DEICHMANN  , Kabelka – O bag, Kufor – Samsonite

Môže Vás zaujímať:

Žlté šaty

Dámske šaty

Tagy:

5/5 - (4 votes)


Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.